‘Çukur' dengeleri altüst etti
12 Haziran 2018 Salı, 20:39:09
‘Çukur' dengeleri altüst etti

 

TÜRK dizi tarihinde böyle bir son görülmemiştir. Diziyi izliyorum. Sezon finali olduğunu biliyorum. Son dakikalar yaklaştıkça "Ne çok sezon finali sahnesi oldu" diyorum kendi kendime. Bir sahne oluyor mesela "Böyle biticek" diyorum. Bir şey oluyor "Eh böyle bitecek" diyorum. Oldukça oluyor sahneler peşi sıra. Üst üste. Muhteşem bir sezon finaliyle veda etti ‘Çukur' sezona. Hem sosyal medyayı hem de izleyici de ‘altüst' ederek. Tüm yıl izleyen de izlemeyen de ‘Çukur'u konuştu. Peki şimdi ne olacak? Gelecek sezon için fikirlerim şöyle:
-Yapımcı Kerem Çatay'a diziyi izlerken mesaj attım hemen. Kadro da kesin açık olacaktır. E bu kadar kişi öldükten sonra sektörde yeni adam kalmadı. Yeni sezon için kadro açığı olacaktır. Talibim. Artık bana da bir rol verir diye düşünüyorum.
-Düğün sahnesinde kesin kurtulan birileri olacaktır. Acil tarafından hastaneye yetirilirlerse kurtarılırlar.
-İki kötü üvey kardeşe geçmiş olsun. Hani birbirini öldüren. Nasıl güzel ve şaşırtıcı sahneydi. Senariste tebrikler. Onlar kesin öldüler. Ruhlarına El Fatiha. Ki zaten üzüldüm dersem yalan olur.
-Sadiş kurtulacak elbet. Çocuğunu doğurmuş bir şekilde çıkacaktır ortaya.
-Ama yine de kadroda bir açık olacaktır Kerem bir telefon kadar uzağındayım. Zaten ekip ve yönetmenle kaynaştım. Aramız çok iyi. Haberin ola.

İyi ki ertelenmiş
HAZIM Körmükçü nişanlısı Zeynep Tandoğan'a şiddet uygulamış ve ayrılmışlar. Hazım Körmükçü de "Bakın o da bana bunu yaptı" diye görüntü paylaştı. Güler misin ağlar mısın? Tövbe ya. Kültürlü insanlar diyoruz işte bu insanlara. Düğün Fenerbahçe seçimleri sebebiyle ertelenmiş. Çünkü Aziz Yıldırım nikah şahitliği yapacakmış. Şükür gerçekten, iyi ki ertelenmiş. Çünkü o imzayı atınca da insanlar değişiyor. Özellikle şiddete eğilimli insanların içinde "Tamam benim artık ne istersem yaparım" hali geliyor. Düşünsenize Hazım Körmükçü'nün o imza sonrası halini. Ki daha önceden tescilli zaten.Aç izle bayramda
mahrum kalma
TATİLCİLER Bodrum'a akın etmeye başladı. Önceki gün Bodrum'un merkeze indim trafik sıkışıklığı, insan kalabalığı derken tıklım tıklımdı. Konuyla ilgili bilgilerimi Habertürk HT Dokun ve Youtube kanalı için sizlere aktardım. Bana "Bir bayram tatilimiz var. Bayram için Bodrum' a geliyoruz. Sonra hemen dönüp ülkem için oy kullanacağım. Sen İstanbul'a dönüyorsun. Ama biz ne yapalım? Nerelere gidelim, kimi izleyelim, ne yiyelim, ne içelim, nerelerde eğlenelim, gezelim?" diyorsanız hızlandırmış bir şekilde anlattım. Girin, izleyin, bakın" derim. Tabii Bodrum derya deniz. Anlat anlat bitmez. Bu bayram canlı müziğe doyacaksınız Bodrum'da:
-Sahne'de Demet Akalan, Hakan Altun, Serkan Kaya.
-People'da Deniz Seki, Cenk Eren, Mehmet Erdem, Selen Servi, Berkay.
-Hazine'de Özay, Yol Project, Bengü Bezer.
-Angie'de Jabbar, Zeynep Bastık, Baran Bayraktar.
-Carbon'da Hande Ünsal.

Olan biten
-Birçok mekanda DJ performansı sergilenmeye devam edecek. Ali Sayar 5 Oda'da çarşamba-cumartesi çalacak.
-"Meşhur Halikarnas'a ne oldu?" derseniz yerinde yeller esiyor. Artık yok. Yıkıldı.
-Ve meşhur Küba da yok. Artık yerinde bir meyhane var.
-Türkbükü Casita mantıcısının yerine de bir nargileci konuşlandı. Mantıcı gitti, nargileci geldi. Türkbükü semalarında nargile kokuları yükselecek.
-Geçen sene silah seslerinin yükseldiği Çilek yine açıldı ama sadece beach olarak hizmet verecek. Gece kapacak.
-Eva Klein kapılarını bu hafta açtı.

Paylaş
KÜNYE

Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.