Minik kalpler ‘İÇERDE'
17 Ocak 2017 Salı, 18:38:08
Minik kalpler ‘İÇERDE'
SHOW TV'nin fenomen dizisi ‘İçerde', minik kalplere umut olmak için kolları sıvadı. Dizinin yıldızları, bir rehabilitasyon merkezi kurulması için başlatılan bağış kampanyasının yüzü oldu

SHOW TV VE AY YAPIM ÖNCÜ

‘İçerde'nin kalbi minik kalplerle atıyor! SHOW TV'nin fenomen dizisi ‘İçerde', büyük bir sosyal sorumluluk hareketine öncülük etti. SHOW TV ve Ay Yapım işbirliğiyle gerçekleşen kampanya kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER) ile birlikte, Tekirdağ'da gerçekleştirilecek spor ve rehabilitasyon merkezi kurulması için bağış toplanacak.

‘KALBİMİZ ONLARLA ATIYOR'

Kampanyaya tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte destek olan Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral, önceki stüdyoya girdi. Elleriyle kalp işareti yapan üçlü, "Kalbimiz onlarla atıyor. Sen de bu işe kalbini koy ve minik kalplere elini uzat. Hep birlikte Tekirdağ'da çocuklarımız için MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi'ni kuralım" mesajıyla hayranlarını miniklere destek olmaya çağırdı.Dizinin haziran ayındaki sezon finaline kadar sürecek kampanyaya destek olmak isteyenler www.minikkalplericerde.com sitesini ziyaret edebilir ya da tüm operatörlerden 5145'e SMS atıp 10 TL bağışta bulunabilir.


‘İçerde'nin dün akşam ekrana gelen, Melek'in Coşkun tarafından kaçırıldığı 17'nci bölümü, yine tüm izleyici kategorilerinde günün en çok izlenen yapımı oldu. Dizi, #melekikimkurtaracak etiketiyle de Twitter Türkiye'de 14 saat 30 dakika, dünyada ise 3 saat 25 dakika gündemde kaldı.

Paylaş
KÜNYE

Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.